EC-Detector

EC-Detektor – Detektor elektrochemiczny spełniający wymagania analizy PET QC

Opracowany przez firmę LabLogic detektor elektrochemiczny Logi-CHROM spełnia wymagania szybkiej analizy w zakresie czułości detekcji, częstotliwości akwizycji i temperatury separacji. Detektor ten umożliwia użytkownikowi wykonywanie wszystkich aplikacji HPLC PET i innych niż PET, w których rutynowo stosuje się detekcję elektrochemiczną. 

Detektor elektrochemiczny utrzymuje kolumnę i komorę przepływową (separacja i detekcja) w bardzo dokładnej i stabilnej temperaturze. Ponadto detektor EC jest wyposażony w technologię ADF (zaawansowany filtr cyfrowy) i elektrochemiczną komorę przepływową nowej generacji, co pozwala zmniejszyć stosunek sygnału do szumu i poprawić czułość. 

Podobnie jak wszystkie produkty LabLogic, detektor Logi-CHROM EC został zaprojektowany tak, aby przewyższać wymagania przepisów prawnych. Brak przycisków na panelu przednim sprawia, że operator nie może zmieniać żadnych parametrów zwalidowanej metody, z wyjątkiem oprogramowania Laura for PET do radiochromatografii, które zawiera pełną ścieżkę audytu. 

Detektor elektrochemiczny jest częścią wiodącego rozwiązania PET firmy LabLogic i może pracować jako samodzielny instrument lub jako jeden z modułów w ramach serii Logi-CHROM HPLC. 

Przejdź na stronę producenta

Zapytaj o produkt

Powiązane produkty


Aktualności