System HPLC Logi Chrom

System HPLC Logi Chrom

Moduły Logi-CHROM HPLC to oferta w zakresie radiochromatografii. Kompaktowy, ekonomiczny i w pełni zintegrowany z oprogramowaniem Laura moduł Logi-CHROM jest dostępny w wersji standardowej HPLC lub UHPLC. 

Nowe aparaty Logi-CHROM zostały zaprojektowane tak, aby sprostać codziennym wyzwaniom dzięki wszechstronności i niezawodności. Systemy te są elastyczne pod wieloma względami, oferując szeroki zakres materiałów, szybkości przepływu i poziomów złożoności. Logi-CHROM umożliwia realizację wymagających zadań analitycznych dzięki szerokiej gamie detektorów, pomp i kolumn. 

Integracja z oprogramowaniem do radiochromatografii Laura firmy LabLogic zapewnia integralność danych i zgodność z przepisami; wszystkie parametry można zmieniać tylko w oprogramowaniu, przy czym rejestrowana jest pełna ścieżka audytu. 

Kontroluj i monitoruj swój system Logi-CHROM oraz przetwarzaj dane w ramach oprogramowania Laura – standardowego systemu do radiochromatografii używanego w tysiącach laboratoriów na całym świecie. 

Zapytaj o produkt

Powiązane produkty


Aktualności